Projekty Budynków, Domów I Wnętrz

Urządzając wnętrze swojego mieszkania czy domu, często mamy wcześniej już zarysowaną określoną wizję. Przystępując do pracy nad projektem domu mamy do rozwiązania i połączenia w całość dwa aspekty: funkcję i estetykę. Nie jest to łatwe zadanie, a zależy nam na jednoczesnej funkcjonalności przy zachowaniu ładnego wizerunku. Ten dom został zbudowany dla four-osobowej rodziny (2 + 2), położony jest na wzgórzu, nieopodal Krakowa, z pięknym widokiem na Tatry. Dom jest dość obszerny, ok. 480 m2, komfortowy, wyposażony w szereg najnowszych technologii, bez których życie byłoby wiele trudniejsze. Dodatkowo świetne położenie samej działki i przylegających do niej terenów pozwala na wykorzystanie domu do celów rekreacyjno-wypoczynkowych.
Witam. Kto z okolic Nasielska woj. mazowieckie.buduje promyka? Dziś wylalismy ławy w następnym tygodniu ruszamy z murowaniem bloczków. Po wtlaniu ław domek wydaje się taki malutki. Jakie formalności potrzebne są żeby zmienić więźby dachową i czy jest to możliwe jak już projekt i pozwolenie są zatwierdzone? Czy ktoś może podzielić się zdjeciami wnętrz promyka? wiecej pomocy na blogu góry dziękuję.
Nowoczesne wnętrza - glamour i surowość - jadalnia. Właściwie połączona z kuchnią, ale dzięki wymyślonej przez projektantkę niskiej drewnianej ściance wyraźnie widać granicę między obiema strefami. Ściankę zbudowano tak, by znalazło się na niej miejsce na doniczki z roślinami. Dodatkowo odrębność jadalni podkreśla podłoga. Stół i krzesła stoją na ciepłym teakowym "dywanie", ułożonym pośród szarych płytek.
Ten luksusowy one hundred fifty-metrowy apartament zlokalizowany jest w centrum Warszawy. W ciągu tygodnia mieszka w nim para biznesmenów, którzy na weekendy wyjeżdżają do swojego domu poza miastem. W Warszawie chcieli mieć miejsce, w którym mogliby się zrelaksować i oczyścić swoje umysły po ciężkim dniu w pracy. Apartament posiada główny salon z jadalnią i otwartą kuchnią, dwie sypialnie, trzy łazienki (jedna z sauną w pobliżu głównej sypialni) i trzy garderoby. Wnętrze wykończone jest wyłącznie wysokiej jakości materiałami: ciemnym dębem i piaskowcem na podłodze, lnianymi tekstyliami i matowym szkłem. Przytulność i urok wprowadzają do niego kryształowe lampy, zasłony i zdjęcia dawnej Warszawy. Wszystkie meble, takie jak stoły, szafki, komody, zabudowa kuchenna etc., zostały zaprojektowane przez pracownię HOLA Design i wykonane na zamówienie.
Rozważony przypadek będzie dotyczył instalacji w domu jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym z ogrodem. Teren - podjazd i ogród - ogrodzony, z jednej strony oświetlony przez latarnie uliczne. Przed domem znajduje się droga osiedlowa niskim natężeniem ruchu. Do głównych zagrożeń należy ryzyko kradzieży z włamaniem. Ponadto monitoring chronić ma przed aktami wandalizmu (śmiecenie, napisy na murach), oraz odstraszać potencjalnych oszustów i domokrążców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *